REGULAMIN KARTY KLIENTA

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA MAGNOLIA RESTOBAR

Definicje
 
1.      Organizator promocji – firma Krzysztof Kuć PHU z siedzibą przy ul. Kościelnej 1 w Suchej Beskidzkiej, właściciel RestoBar Magnolia.
2.      Karta klienta – wydana klientowi karta z wpisanym imieniem i nazwiskiem klienta oraz datą wydania karty. Karta ta nie jest środkiem płatności.
3.      Produkty objęte promocją karty stałego klienta to wszystkie dania główne wraz z dodatkami do dań oraz pizze z MENU Magnolii RestoBar.
4.      Promocja karty stałego klienta – zakup przez klienta za 1 zł dania wraz z dodatkami do dań i/ lub pizzy o wartości 50 zł.

 

Karta i postanowienia ogólne

 1. Karta klienta jest wydawana przez właściciela lub pracowników RestoBar Magnolia.
 2. Podczas wydawania karty klient podaje swoje imię i nazwisko.
 3. Karta jest ważna 3 miesiące od daty wydania.
 4. Po wygaśnięciu ważności karty klient nie może zbierać kolejnych pieczątek ani realizować promocji karty stałego klienta.
 5. Zabrania się używania karty przez inne osoby niż posiadacz wpisany imiennie na kartę stałego klienta.
 6. Informacja o regulaminie promocji jest zamieszczona na karcie. Przyjęcie karty klienta jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu karty klienta.

Warunki promocji

 

 1. Karta klienta jest wydawana przy zakupie za minimum 100 zł.
 2. Każde wydane 50 zł premiowane jest jedną pieczątką.
 3. Zgromadzone pieczątki nie są wymieniane na gotówkę.
 4. Po uzyskaniu wszystkich pieczątek (łącznie 9 sztuk) klient może kupić za 1 zł dowolne danie wraz z dodatkami i/lub pizze z karty Magnolia RestoBar o wartości 50 zł.
 5. Nie można realizować promocji karty stałego klienta przy zakupie za kwotę mniejszą niż 50 zł.
 6. Promocją nie są objęte desery, napoje oraz alkohol.
 7. Promocja jest możliwa do realizacji wyłącznie przed wystawieniem paragonu, o czym klient wcześniej informuje obsługę.
 8. Krzysztof Kuć PHU nie odpowiada za zniszczenie lub zgubienie karty przez klienta. Firma nie wystawia duplikatów kart.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin karty klienta obowiązuje od 1 czerwca i jest bezterminowy.
 2. Krzysztof Kuć PHU zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, o czym poinformuje na stronie internetowej www.magnoliarestobar.pl